Z nami oprawisz Swoj Świat

Profesjonalna oprawa obrazów, rysunków, zdjęć i luster. Usługi ramiarskie,

bogaty wybór ram i listew drewnianych. Dodatkowo wydruki na płótnie, naciąganie oraz naklejanie płótna na blejtramy i płyty MDF.


wzory ram, róźne kolory i wymiary
próbka wzorów ram, oprawiona w dużą ramę
Ramy warszawa - tel. 22 8383686

Wydruki na płótnie

Wydruki na płótnie
Wydruki na płótnie

Wydruki na płótnie
Wydruk pomarańczy na płótnie

Wydruk pomarańczy na płótnie
Wydruki na płótnie

Wydruki na płótnie.
Chcielibyśmy zaproponować Państwu wydruk zdjęcia na płótnie. Zdjęcie może być dowolne, oczywiście z zachowaniem odpowiedniej jakości. Może to być również grafika przygotowana przez Państwa.

Wydruk wykonywany jest na płótnie bawełnianym, na ploterze firmy MUTOH tuszami ekosolventowymi III generacji, do szerokości 120 cm ,następnie naciągnięty na blejtram.

Tak przygotowany wydruk może być od razu powieszony na ścianie, bez oprawiania go w ramy ponieważ obrazy mają zadrukowane boki.

Na koniec obraz jest pokryty werniksem dla zachowania trwałości kolorów.

Możliwy jest też wydruk na papierze - reprodukcje drukowane są na grubym papierze o gramaturze 300g. Nasycone kolory dzięki zastosowaniu druku offsetowego. Częściowe pokrycie pracy lakierem UV zapewnia trwałość kolorów, odbijając promienie słoneczne i chroniąc przed płowieniem.

Możliwe jest również zastosowanie technologii Giclee - są to najwyższej jakości reprodukcje dzieł sztuki, których wygląd, dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów i urządzeń drukujących, jest prawie nieodróżnialny od oryginału. Obecnie w Zachodniej Europie i USA jest to, wśród artystów, coraz bardziej popularny sposób prezentowania i sprzedawania prac. Wydruki wielkoformatowe w tej technice wykonywane są w limitowanych nakładach. Papier używany w drukach Giclee to Hahnemuhle German Etching o gramaturze 310 g/m2.